FIREMNÍ profil

o Společnosti

ROZSAH NAŠICH AKTIVIT:
 • Provádíme školení na míru v oblasti managementu, obchodu a komunikace pro naše firemní klienty v České republice nebo i zahraničí (Slovensko, Polsko, Rakousko, Německo atd.).
 • Jsme spolehlivým lokálním partnerem v Česku pro globální vzdělávací projekty. Přizpůsobujeme obsah školení na míru českým účastníkům, přičemž zajistíme, že globální tréninkové cíle jsou spolehlivě dosaženy.
 • Pomůžeme vám analyzovat, řídit a/nebo restukturalizovat lidské zdroje ve vaší firmě v České republice s využitím našich dlouholetých konzultačních a koučovacích zkušeností.
HistorIE

Založil jsem společnost AZ SKILLS s.r.o. v roce 2017. Ačkoliv historie firmy je relativně krátká, v oblasti školení a poradenství se spíše díváte na lidi, kteří firmu tvoří. Jaké osobnosti stojí za firemní značkou? Pracuji v byznyse více než 24 let. Mí kolegové mají podobnou nebo dokonce delší zkušenost.
Společně tvoříme tým profesionálních odborníků. Pracujeme společně na konkrétních projektech. Některé klienty, pro které pracujeme, naleznete v části reference.

VĚŘÍme v profesionální přístup

Je pro mne důležité pracovat pro naše klienty společně s týmem zkušených kolegů. Největším přínosem je, že je tým na stejné mentální vlně. To neznamená, že jsme všichni stejní. Ale věříme ve stejný profesionální přístup k našim klientům, nadšení pro naši práci, poctivost, schopnost naslouchat zákazníkovým potřebám. A v neposlední řadě – schopnost rozpoznat naše vlastní limity. Chceme pracovat jen v nejlepší kvalitě, kterou můžeme dodat.

To jsou zásady, které byly pro mě důležité, když jsem se rozhodl pro školicí, koučovací a poradenské aktivity založit firmu.

Budu rád, když se spolu potkáme a jednoho dne třeba budeme spolupracovat.

Dušan Jílek, jednatel

 
 •    OBLÍBENÉ motto:
  Vždy se snaž o to nejlepší. Co teď zasadíš, později sklidíš.
 •    OBlÍBENÝ CITÁT:
  My jsme ti, na které jsme čekali. 
 •    NÁŠ PŘÍSTUP K PRÁCI:
  Zvol si práci, kterou miluješ, a do konce života už nebudeš pracovat.
 •    NAŠE FILOZOFIE:
  Nabídnout rozvoj a podporu v širokém záběru dovedností, od A do Z. 

© All rights reserved AZ SKILLS s.r.o.