NÁŠ tým

 • DJil-face
  Dušan Jílek
  TRENÉR, KOUČ, KONZULTANT

  Dušan vytváří a vede motivační, na míru šité tréninky zaměřené na rozvoj komunikačních a manažerských dovedností pro vedoucí na všech úrovních. Jeho oblastí je rovněž rozvoj obchodních dovedností v různých typech prodeje a komunikace s klíčovými zákazníky (B2B, B2C). Napsal knihu Profesionální telefonování.

 • PHDR Pospisil
  PhDr. Miroslav Pospíšil
  PSYCHOLOG

  Miroslav má více než 30 let zkušeností z praxe psychologa. Jeho doménou je především psychologie práce a organizace. Své poradenství cílí na osobní rozvoj a rozvoj týmů a rovněž koučuje. Je autorem mnoha knih, např. Manažerština. 

 • cerna
  Ivana Černá
  KOUČKA, KONZULTANTKA HR

  Ivana je zkušená koučka, poradkyně a trenérka, má hlubokou znalost HR procesů. Ivana pracovala jako interim HR manažerka. Je orientovaná na cíl, systematická a silná osobnost. Dokáže energizovat a nadchnout účastníky kurzů nebo koučované partnery.

 • martin
  Martin Mitterwald
  KONZULTANT, KOUČ, MENTOR

  Martin má více než 20 let zkušeností v marketingu, obchodě, managementu a leadershipu. Jeho oblastí odborností je především automotive, leasing a CRM systémy. Martin se specializuje na business konzultace, koučink a mentorink, je ve vedení několika společností.


 • Krejcova
  Elena Krejčová
  KONZULTANTKA

  Elena je odbornou asistentkou v Ústavu slavistiky při Filosofické fakultě Masarykovy Univerzity v Brně. Vyučuje bulharštinu a teorii překladatelství. Elena je soudní tlumočnicí při Ministerstvu spravedlnosti od roku 2001 a rovněž tlumočí pro komerční sféru, zejména v oblasti importu a exportu.

© All rights reserved AZ SKILLS s.r.o.